KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13956263
nr 1395 6263
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Etsning, "Södermälarstrand" signerad, numrerad 23/275, daterad 1989. Motivet: 6,5x10,5 cm, yttermått inklusive ram: 17x21 cm
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:29:23
30/4 13:41:06
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare